Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkossági...

Sikertelen öngyilkossági kísérlet után mi lesz az emberrel ha kórházba viszik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért akartál öngyilkos lenni?
2017. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam az lenni,csak érdekel a téma.
2017. aug. 15. 14:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Mellesleg a kérdésre a választ nem tudo, ugyanis még ezen nem gondolkodtam el soha.


De valószínüleg zártosztály és terápiákra járnál. Nem tudom..., kb 1 hónapig kellene ott lenned, de az is lehet, csak néhány hétet töltenél ott. Gondolom ez sok mindentől is függ.

2017. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocsika a helyesírásomért.
2017. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pszichiátria, nyugtatók.
2017. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
Remélem, hogy nem akarsz öngyilkos lenni. De ha a családod vagy barátaid megtudjak. Akkor joguk van téged kórházba vinni, vagy bejelenteni. (Nem a barátok, de csaladtag igen). Amit hallodtam a pszichiátriai kórházról az semmi jó. Borzalmas story-kat hallodtam
2017. aug. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A Tengerész ***** válasza:
Kimossák a gyomrát, adnak infúziót, szóval szervizelik.
2017. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tsorba Kelemen válasza:

Az attól függ, hogyan követed el. Ha szájon át, akkor még a mentőtiszt végrehajtja a gyomormosást. Utána pszichiátria, zárt osztály, ált. minimum egy hónap, utána pedig pszichiátria, nem zárt osztály, de "bennlakással", akár hónapokig. Gyógyszeres kezelés, és különféle terápiák, pszichiáter és pszichológus. Ha sikerül beállítani a gyógyszered, és stabil az állapotod, akkor napközi (estére és hétvégére hazaengednek), ha nagyon stabil, akkor végleg hazaengednek, de kezelésre jó darabig járni kell. Ha visszaesel, akkor ugyanez, de hosszabb időkkel, szigorúbb felügyelettel. A gyógyszereknek számos mellékhatása van. Lehet túlpörgés, de egész napos alvás is, elhízás, puffadás, székrekedés, stb. (Magyarországon nincs eutanázia!)

Szóval, szerintem nem éri meg!

2017. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Iwa No Yume válasza:
Sok pszihológus. Meg ha mondjuk valaki leugrott valahonnan és túlélte, akkor összerakják a sérült testrészeket... Ha még össze lehet.
2017. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Lehülyézik. S igazuk is van.
2017. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!