Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a 5-HTP...

Mi a véleményetek a 5-HTP nevezetű szerotonin növelőről?

Figyelt kérdés
írnátok nekem személyes tapasztalatokat? azt olvastam hogy növeli a szerotonint, és hogy nincs is negatív mellékhatása és nem is addiktív, mint az eki ami megnöveli majd a nullára viszi a szerotonin szintet, tehát ha valaki enyhe depresszióba szenved akkor ez talán segíthet rajta, negatív mellékhatások nélkül?

2017. aug. 15. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedtem egy ideig, túl sokat egyszerre nem ajánlom. Nagyon éhes lettem tőle ha picit többet szedtem. Élénkebb álmok, picit több elégedettség, kizökkenés a kilátástalanságból, de félek, hogy károsíthatja a májat, nekem epebetegként ez nem előnyös. 50-100mgnál nagyobb adagú kapszulát felesleges venni. Én nem alszok jobban tőle csak kissé kipihentebben ébredek akkor is ha alig alszom. Néha álmosít néha nem.
2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit több 400mg, az már túl sok.
2017. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mondhatjuk hogy részbe hatásos volt. Csak 1, maximum 2 hónapig szednék, vagyis szeretném kipróbálni, reménykedve hogy nem okozok nagyobb kárt magamban és hogy én is kizökkenhetek ebből az életstílusomból. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!