Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kaphatok xanaxot, mit...

Hogy kaphatok xanaxot, mit mondjak az orvosnak hogy kiírja?

Figyelt kérdés

egyszer itthon találtam egy levéllel, és amikor nagyon felhúztam magam olyan jól segített belazulni.

ha tudnék választanék vmilyen természetes cuccot de amik herbáriában vannak nyugtatók egyiknek se volt semmilyen hatása rám, még a füvet esetleg kipróbálnám de fogalmam sincs hogy jussak hozzá.



2017. aug. 16. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkabb azt emlitsd, hogy szorongva es felve eled az eletedet. Eleg kamu, de ha elmultal 18 akkor felirja. Akar kulon keresre is. Ha 18 alatt vagy , marad az illegalis ut. (Valaki feliratja, anyadet beszeded ilyenek) de vehetsz dilertol is csak tizszer annyiba kerul...
2017. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el szedni, hanem tanuld meg megoldani a problémáidat. Durva mellékhatásai vannak és durván rá lehet szokni. Talán ettől megkímélhetnéd magad.
2017. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 3 évig függtem rajta a végén már 100 szemet vettem be, hogy hasson. Nagyon nem ajánlom. Egésznap azon kattogtam, hogy honnan tudnék szerezni még, mert ha hozzájutottam pár nap alatt mindig elfogyasztottam. Én irattam is fel orvossal+ mástól is vettem, de így se volt elég soha. Amit az orvos felírt 3 hónapra azt én 1 hét alatt beszedtem.
2017. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kratomot. Hasonló hatása van, de nem annyira addiktív, és legálisan beszerezheted.
2017. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Xanax eléggé leépít

Eszedbe nem jutott a füvezés?

És most én leszek a világ legrosszabb enbere 3..2..

2017. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felezesi ido. Tolerancia. Kerdezo irj privatot, mindent kifejtek barmi kerdesed van

. (Xanax)..

2017. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!