Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kaphatnék interneten...

Hogyan kaphatnék interneten keresztül segítséget? Nem vagyok depressziós csak ma nagyon nehéz napom volt, komoly döntést hoztam és nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid, akikkel meg tudod beszélni? Átmenni, felhívni valakit?
2010. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahol most lakom nincsenek barátaim. Nincs kivel megbeszélni. Főleg az erős szorongás ami nagyon zavar.
2010. máj. 24. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod írd le mi történt attól lehet könnyebb lenne.
2010. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiléptem egy közösségből, ahol úgy éreztem, hogy hazugság és képmutatás folyik. Tudom, hogy jó döntés volt de amikor közöltem a döntésem és megindokoltam hatalmas feszültség volt. Mintha megkönnyebbültem volna de még fáj a fejem és nagyon szorongok. El kell teljen egy-két nap mire megnyugszom. És sajnos a szívemmel is baj van. Főleg ezért hoztam a döntést, hogy értelmetlenül ne kínozzam magam. Még annak árán is, hogy egyesek utálni fognak. Végső soron nekem elég a saját bajomat cipelnem. Tudom, hogy ez kicsit általános de ez a lényeg.
2010. máj. 24. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
....egy szektából léptél ki?
2010. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annál is rosszabból.
2010. máj. 24. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Maffia?:)
2010. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Naggggyon ismerős a helyzet. Én évekkel ezelőtt hagytam ott egy vallási közösséget (szektát?).

Kegyetlen volt számomra az az üresség, amit abban az időszakban át kellett élnem. Olyan volt, mintha a senki földjén lettem volna: az akkori "barátaim" igazából abba a közösségbe tartoztak, így azon kívül nem volt társasági életem. Meg ugye amikor kiléptem, jöttek az egyéb kísérletek manipulációs módon, hogy esetleg visszamenjek. Nagy volt a nyomás részükről, illetve a belső üresség, hirtelen rám törő magány. Ezt akkor senkivel nem tudtam én sem megbeszélni, így hosszú időbe telt, míg beillesztettem azt a pár évet az életem addigi "összképébe"...és lábra álltam, újrakezdve sok dolgot.


Ugyanakkor nagyon örülök, hogy meghoztam azt a döntést.


Ha szeretnél írni, vagy esetleg beszélgetni, írj privátban, és megadom az MSN címem.


Fontos, hogy olyan emberrel beszélgess, aki volt már ilyen, vagy hasonló helyzetben.


egy lány

2010. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!