Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én gyűlölöm a pszichológu...

Csak én gyűlölöm a pszichológusokat?

Figyelt kérdés
elkérnek 10.000 ft-ot egy 50 percért és mit kapsz?: bólogatást, hümmögést, mondanak valamit, amit vagy megfogadsz vagy nem.
2017. aug. 16. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
mit érnek azok?
2017. aug. 16. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyakran ez a helyzet, kevés a jó pszichológus.
2017. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, nézd meg a Terápia című sorozatot, de nem ám csak egy részt, talán kicsit jobban megérted majd, hogy nagyon nem mindegy, hogy észrevesz-e olyan apróságokat az a "szemét pszichológus", ami neked pl fel sem tűnne, és tudja-e úgy, olyan irányba fordítani a "hallgatást", hogy abból a kliense tudjon kamatoztatni valamit...
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, van még jó pár sekélyes, tájékozatlan, szűklátókörű ember, aki egy kalap alá veszi az pszichológust, ráadásul úgy, hogy igazából fogalmuk nincsen a pszichológiáról. Ugyanígy képeznek véleményt bármiről mindenféle mélyebb tudás nélkül. Kb. az emberek 95%-a ilyen. :D Szóval ne aggódj, nem vagy egyedül...
2017. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kliens manipulálására épül ki függőségben tartják az embert.
2017. aug. 16. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a pszichiátereket. zavart lelkiállapotomban belém beszélte, hogy depressziós vagyok, nekem gyógyszer kell, napi 4 szem antidepi, 2 szem nyugtató, amik persze nem okoznak függőséget, nincs hozzászokás. A végén már ott tartottunk, hogy az asszisztense felírta a gyógyszert, az orvost meg nem láttam többet. Siralmas volt a leszokás, keményen megdolgoztam mire lejöttem a szerekről.
2017. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a pszichiáter ingyen van, vele is lehet beszélni és szükség esetén gyógyszert is felírhat, nekem segített


amit viszont én gyűlölök azok a bentfekvős pszichiátriák, mindenféle problémát egyféleképpen kezelnnek a gyógyszert leszámítva, nyugtatóelvonás közben mikor amúgy is totál görcsben voltam és spontán sírásrohamok jöttek rám, kötelező kiscsoporton beszéltetik az emberrt, mindenütt akad olyan dolgozó aki visszaél a hatalmával és úgy beszél az emberrel mint a kutyával.

egyik helyen heti 2 kilót fogytam, hetekig kellett könyörögnöm anyáméknak hogy ez nemhogy használna de árt nekem, ott fogok elpusztulni ha nem jutok ki


gyermekpszichiátriákkal kapcsolatban viszont kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak

2017. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na-na, ha valódi pszichológushoz mész, akkor ott kezdődik, hogy kapsz szerződést, amiben pontról pontra le van írva, hogy mot vállal veled kapcsolatban, hány alkalomra lesz szükség. Ha csak ilyen mezei okj-s magát pszichológusnak hazudó valakihez, akkor ott szívtál, de ne említsd őket egy lapon a valódi pszichológusokkal, és a pszichiátereket se kell belekeverni a dologba, két külön szakma.
2017. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudná hány alkalomra lesz szükség?
2017. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!