Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy paranoid pszichotikus...

Ha egy paranoid pszichotikus allapot letrejon, lehet gyogyszer nelkul kezelni?

Figyelt kérdés

Nagyon felek folyamatosan tegnap ota ismet. 2 eve kezdett felelmetesnek tunni a vilag..most olyan erzesem van mintha a sors jatszana velem. Hatalmas veszteseg fog erni. Semmi horoszkop vagy joslas csak egy eros megerzes

Random();

Gyogyszerre eselyem sincs, es semmi diagnozisra fiatalkorukent ilyesmivel. Megjartam szinte az osdzes gyerekdokit, "tonkretettem" 4 pdzichologust, eddig 2 pszichiatert es semmi kezeles se gyogyulas vagy tunetmentesseg. Amugy csak annyit tettem a kedves pszichologusaimmal, hogy kivettem oket a szerepbol. Kenyszeritettem oket arra hogy kilepjenek abbol az utvonalbol amit tanultak. Ismeretlen volt szamukra hogy mivel magyarazok dolgokat. Pl a versenyauto es a tornado miben hasonlit?

Sokan azt mondjak semmiben, vagy hogy gyors mindketto. Elsore en azt vagtam ra, hogy mindketto korpalyan mozog, es ha leter az utjarol szornyu karokat okoz. (A kocsi balesetet, a tornado szettep egy varost stb..)

Ilyenek. Ez a felelem bennem hatalmas hogy apro boldogsagomat elveszi tolem!!! Nem akarom!!! Mi segithet rajtam?? Ha elkezdek kifestoket random szinezni segit?? Vagy olvassak valami skizos konyvet amikor ez ram tor? Mi a jo dontes? Van olyan konyv amit ugy irtak hogy egy skizofren fogja olvasni? Film? A szinezes segit? Vagy ha nem, akkor mi??

A Random(); nem trollkodas csak C# programozonak tanulok..



2017. aug. 17. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem Te jelenleg is pszichotikus állapotban vagy ami miatt sürgős orvosi segítségre lenne szükséged. Magától nem fog elmúlni de rövid antipszichotikumos kezeléstől igen. Azt ajánlom, hogy mihamarabb sétálj be a kórház sürgősségi osztályára és vetesdd fel magad a pszichiátriára. Emiatt rosszabb nem lesz, de ha hagyod magad továbbra is ebben az állapotban akkor súlyosbodhat és az nem lenne jó...
2017. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!