Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már, tényleg, a...

Nem bírom már, tényleg, a többi lent?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok. Borzaszto szomoru vagyok minden nap, mindenem leszolja anyam, összetöri az álmaim, nem jó a kapcsolat. Azóta ilyen amióta elvaltak apámmal, es igazabol rajtam van kitoltve minden. Lelkiekben borzasztóan össze vagyok törve, és kérlek vegyetek úgy , hogy nem sajnaltatom magam, csak valahova ki kell sírni magamat. Ongyilkossagon gondolkozok, és hasonló borzaszto gondolatok vannak a fejemben. Sírni sem tudok igazabol, egy érzés nem maradt belül, csak egy szomoru fiú akit szürkeség vesz körül. Pszichologushoz nem fogok elmenni, az sok pénz, egyszerűen csak úgy megszunni mintha soha nem lettem volna.

2017. aug. 20. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már elég nagy vagy ahhoz, hogy fel tudj állítani egy határvonalat közted és az anyád között. Ezt mindenképp tedd meg, ne hagyd hogy a nyomorát rád borítsa mert ez tök szemét dolog tőle és nem érdemled meg, ez lelki abúzus nem vagy köteles tűrni. Sz@r ügy a válás de azért sokan túl tudják tenni magukat és nem darálják le a gyereküket... Én egyáltalán nem beszélnék ezzel a vámpírral, és érdemes lenne minél előbb otthagyni elköltözni másik településre, minél messzebb, pl. koliba vagy apádhoz, rokonhoz esetleg baráthoz még ha nem is minden nap. Ha más nem, legkésőbb 18 éves korodban tényleg el tudod hagyni valahogy addig fogd fel úgy mint börtönt amiből még pár év és szabadulsz :) de előbb is meg lehet szökni!!
2017. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A börtön, amiből pár év múlva szabadulsz nagyon jó módszer, én is ezt használtam anno. Meg tényleg próbálj meg a lehető legkevesebbet beszélni vele. Vagy hagyd ott ha rákezd, vagy gondolj valami tök másra, meg se halld amiket mond. Legyen egyértelmű, hogy baromira nem figyelsz rá. Meg mondd meg neki kerek perec, hogy ne rajtad vezesse le az ideget.

Az álmaidat pedig senki nem törheti össze, ezt jól jegyezd meg. Dolgozzon benned a "csak azért is". Hogy majd 5-10 év múlva a képébe tolhasd, hogy tessék, nem hittél bennem most meg megcsináltam. A legjobb motiváció tényleg.

2017. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az első 2 válaszoló írását írd fel a szobád falára, mert nagyon jókat mondtak. Én annyit tanácsolok, hogy amíg nem szabadulsz, addig alakíts ki magadnak egy saját kis világot, amibe elmenekülsz. Ez több dologból is állhat, amiket szeretsz. Pl. bicajozás, úszás, kutya sétáltatás, zene, és nyelv tanulás, kreatív hobbik, írás, olvasás, vagy bármi. Ne azzal foglalkozz, hogy anyád mit mond, hanem a saját dolgaiddal. 2-3 év múlva (amikor szabadulsz) egy erős, okos srác leszel, addig meg kitartás! És egy igazi férfi is szokott sírni, de utána mindig megmossa az arcát!
2017. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hat valamikor csak vége lesz..
2017. aug. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!