Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom hogy a pszichológ...

Honnan tudom hogy a pszichológusom megfelelő?

Figyelt kérdés
Eddig 3x voltam nála, hetente járok, szerdánként. Az első alkalommal nyílván csak én beszéltem, meg a másodikon és a main is csak én beszélek, ő meg néha reagál. Néha ad pár tanácsot, ami hasznos és sokat segít, meg igazából szimpatikus is, csak ez végig így lesz hogy én beszélek ő meg az adott dologra reagál? Sosem kérdez, így sok dolgot elfelejtek mondani és ő elvileg valami terapeuta, azt mondta a legelső alkalommal hogy személyre szabott terápiám lesz, vagy még az elején vagyunk az ismerkedős szakaszban?

2017. aug. 23. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdetben természetes, hogy föleg te beszélsz, de egy terápiát ne úgy képzelj el késöbb sem, hogy konkrét tanácsokat ad, hanem csak irányvonalakat, emellett nem ö gyógyít, hanem közösen kerestek egy utat, ami neked segít.
2017. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha pár hónap múlva is ugyanolyan problémáid lesznek az életben és semmi pozitív változást nem tapasztalsz, kb feleslegesen tartod:D
2017. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja én ezeket tudom, de annyi problémám van ami főleg múltbeli dolgok miatt alakult ki, és nem azokról beszélünk hanem olyanokról hogy a héten mik történtek meg ilyesmik
2017. aug. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!