Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostmár kilábhstok ebből?

Mostmár kilábhstok ebből?

Figyelt kérdés
Kb tavaly Októberbe volt egy munkahelyi balhé nem az én hibámból annyi bűnöm volt hogy ki szerettem volna magam próbálni egy másik területen is amit régóta szerettem volna!Erre a főnķkeim ki....sztak velem rámszáltak szivattak!Azóta folyton rosszúl èrrztem magam hányinger stb..Januárba felmondtam itthon voltam fél évet munkanélkülin!Most újra dolgozom de az emlékeim néha vissza térnek szorongás hànyinger régen sosem volt ezzel gond!Felkerestem a háziórvosom ő azt mondta szorongástól van tegnap voltam szpiho dokinál pánikbetegséget és depressziót állapított meg ez kicsit gàz de ez van!Már muszàly voltam elmenni mert sehová se mozdulok ki nagyon a boltba se csak itthon fekszek munkàba se érzem jól magam!Kaptam rá Cipralax MELTZ meg ha nem tudok aludni frontint de azzal nincs gond!Ha szedem ezt kilehet ebből lábalni?
2017. aug. 24. 09:36
 1/1 jeverezi ***** válasza:
türelmes legyél és ki fogsz lábalni belőle. De a leírásból neked személyiségzavarod is van és azt semmilyen gyógyszer se gyógyítja meg. Nem fogsz a gyógyszertől jobban kommunikálni más emberekkel stb
2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!