Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több hetes frontin, citromfű...

Több hetes frontin, citromfű tea fogyasztás okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3-4 hétig szedtem frontint és citromfű teát ittam esténként. Szorongás, stressz miatt fogyasztottam ezeket. Most már megnyugodtam, nincs szükség ezekre.

A szemeim már körülbelül 2 hete duzzadtak, már két napja nem ittam citromfű teát és nem vettem be frontint sem.

Szinte folyamatosan álmos és fáradt vagyok már két napja, napi 11 órát alszok körülbelül. Olyan, mintha bevettem volna a frontint, pedig két napja nem vettem be a frontint és nem ittam citromfű teát se két napja.

Az a kérdésem, hogy ez most azért van, mert a szervezetemből még nem űrűlt ki a frontin és a citromfű tea? Vagy valami más oka van, amit ki kell vizsgáltatni?

A citromfű tea olyan volt számomra, mint egy 0,5 milligrammos frontin beszedése.

Nem vettem be frontint mindennap, de egy hét leforgása alatt bevettem körülbelül 4 milligramm frontint. Citromfűteát pedig majdnem mindennap ittam.



2017. aug. 24. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A citromfű biztos nem okozza.

Próbálj valami vitaminkészítményt, lehet az segít.

2017. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!