Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzhetném le a porszívók...

Hogy győzhetném le a porszívók iránti félelmem? Nem poén és kamu!

Figyelt kérdés
Kiskorom óta félek a porszívoktól. Ha porszívóznom kell, akkor elkezd feszíteni a mellkasom és szinte halálfélelmem lesz. Nagyon rossz érzés és hátráltat is a házimunkában, hogy 3-4× olyan lassan tudok porszívózni emiatt, mint anyum pl. Nem tudom miért félek tőle, csak félek. Hogy győzhetném le? Pszichológushoz kellene mennem?
2010. máj. 25. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2010. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hááát ha ez nem kamu, akkor valami fóbia. Van szoc. fóbia, arachnofóbia (pókoktól való irtózás)....ezeknek mind meg van valahol az okuk, ha nagyon megnehezíti a mindennapjaidat, akkor keress egy pszichológust, hogy túl tudj lépni rajta.

Én pl. a pókoktól irtózom, fóbiám van, de nem kezeltetem, mivel ha 1 évben talán egyszer látok egy pókot, azt meg kibírom ugye :)

2010. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Engem is érdekelne, mert mosogatás előtt valahogy mindig elhagy az erő...
2010. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vicces. Nem a porszívózástól félek, hanem a működő porszívótól.
2010. máj. 25. 21:11
 5/8 anonim válasza:
74%

Mi meg azért féltünk a porszívótól, mert te annyira féltél, hogy megmutatni is féltél hogy kell használni, és nem mertünk bele vizet tölteni mert ott volt 2 hatalmas érintkező a tartályban :D


Csak mert biztos te vagy az P. nem hiszem hogy van még az országban rajtad kívül más aki fél tőlük :D

2010. máj. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura, más meg odaadja magát neki...
2010. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerezz egy régi porszívót ami még működik, és működés közben verd szét egy nagy kalapáccsal (ami szigetelt).

Majd meglátod milyen halandó egy porszívó hozzád képest.

Vagy kérj meg valakit aki előtted szétveri.

Ha túl erőszakos ez neked, akkor szedj szét egy porszívót, vagy valaki szedjen szét előtted egyet. Közben magyarázza el a működését.

2010. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem P. vagyok, N. H. a monogrammom. :)
2010. máj. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!