Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet az öcsémnek?

Mi baja lehet az öcsémnek?

Figyelt kérdés

19 éves srác. Visszahúzódó, nincsenek barátai, csak 1-2 "haver",de velük se tartja a kapcsolatot.

Maga mondta, hogy nem szereti az embereket,mert mindig csalódik vagy mi.

Közösségben rendkívül csendes, de ha megalázzák kirobban, mint egy párduc és rettenetesen erőszakos lesz. Volt már, hogy bepöccent és felborított egy asztalt, mert piszkálta egy kölyök.

Nőkkel, lányokkal semmilyen kapcsolata, levegőnek nézi őket.

Zsugori és kapzsi. A szerzett pénzét nem adná senkinek. Ezért viszont dolgozott.

A másik, hogy nem akar elfogadni semmit,mindent önerőből akar megoldani.

Hetekig is elvan, anélkül, hogy szólnának hozzá.

Imádja a fizikai megerőltetést,fizikai munkát vállal, van, hogy 100 kilókat visz a vállán.

Olyat is csinál, hogy kiáll a kocsival az utcára, ahol nem jár senki szinte és kötéllel húzgálja meg tolja.

Máskor a pénzen pörög, abból neki minél több kell szerinte. Most egyetemre akar menni, hogy "kaszálja zsét". Így mondta. Normális?



2017. aug. 29. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azon kívül, hogy önbizalomhiányos és nem szeret társaságban lenni, nincs semmi gond.
2017. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van benn egy ilyen fiatalos őrület néha. Csak a nagyanyánk aggódós típus és állandóan piszkálja öcsémet, hogy milyen csendes meg ilyenek. De tudom, hogy rettenetesen idegesíti az, hogy ezt megjegyzik neki. Mondta is, hogy már nem szeret odamenni, mert mindig ez van.
2017. aug. 29. 16:20
 3/5 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális. Nagyjából én is hasonló viselkedésű vagyok, azt leszámítva, hogy engem nem érdekel a pénz, hanem inkább a filozófia és érdekes őszinte emberi sorsok történetek. Véleményem szerint nem fontos és kötelező mindenki úgy éljes, hogy rengeteg ember veszi körbe és fél a magánytól. Az tény, hogy az ember sokkal csalódottabb, lehangoltabb, ha egyedül él, de egy ilyne élet is lehet teljes mértékű.


Személy szerint én azért nem beszélek mindenkivel mert unom a semmit sem érő beszélgetéseket, amiket néhány perc múlva úgyis elfelejtek.


Az emberek folyton változnak, lehet most egy magányosabb időszakát éli az öcséd, de nem kell ettől megijedni szerintem.

2017. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát már kb. 5-6 éve ilyen, előtte más volt.

Köszönöm a választ.

Az ember formálódik, változik. Szerintem ő is fog.

2017. aug. 29. 20:09
 5/5 anonim válasza:
2.ik válaszadó vagyok. Segítsd amiben tudod és legyél mellette, most talán az a legfontosabb neki!Sok sikert!
2017. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!