Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak már a Vadaskert...

Akik voltak már a Vadaskert pszichiátrián (gyermek), mesélnének róla?

Figyelt kérdés

Én sajnos tavaly nyáron a Heim Pálba kerültem, na azt a helyet nem kívánom senkinek.


A Vadaskert is ugyanolyan zárt osztály?

Ott ügyelnek a gyerekekre megfelelően?

Muszáj bevenned a gyógyszert, ha nem akarod, különben nem engednek haza hétvégére és elveszik a ruháid, és még több ideig kell bent maradnod?

Ugyanúgy 8 éveseknek való külön foglalkozások vannak a 16-17 évesek számára is?

Az orvosok az állapotodtól független témákról beszélgetnek veled?


Meg úgy ezen kívül, milyen a hely hangulata?



2017. aug. 31. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Én ugyan nem betegként voltam ott, hanem szakmai gyakorlaton, de szerintem egészen más hangulata van, mint a Heim Pálnak. Gyerekbarát az egész közeg, akiket ismerek onnan pszichológusok, ők mind nagyon barátságosak és gyerekközpontúak, emberségesek.

2017. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

ez egy fizetos hely

persze hogy mas mint a heim pal korhaz


sokat kell fizetni

en is voltam 20 eves voltam de fogadtak

2017. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Valahol zárt osztály..Én minden nap mentem haza, hivtam volna a szüleim hol vannak.de nem akarták engedni,mondták h nem telefonálhatunk csak.ugy.. Hát kösz... Gyógyszert igeb,be kellett venni(sikerült is rosszul beallitani de mindegy már..
2017. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát én 15 évesen voltam ott, és kb időrablásnak éreztem az egészet.. Az ott dolgozó emberek meg hát.. Nem voltak valami kedvesek, 1-2 kivételével. Én is kaptam gyógyszert, olyat, amit nem kellett volna.
2017. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!