Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható hangulatjavító gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és sajnos nagyon nagy gondok vannak az önbizalmammal és az önértékelésemmel és emellett még szociális fóbiám is van és ennek köszönhetően egyszerűen nem merek emberek közé menni. Amikor emberek között vagyok akkor rosszul érzem magamat és mindig azt beszélem be magamnak,hogy engem állandóan csak néznek. Amikor kilépek a házból rögtön azt beszélem be magamnak,hogy valaki engem állandóan néz. Az utóbbi hetekben egyre gyakrabban van pánikrohamom is és ilyenkor nagyon szokott fájni a szívem és nagyon szorít a mellkasom és alig kapok levegőt és ez kezd egy kicsit aggasztani.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. szept. 2. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az már túlmegy a teák, és gyógyfüvek hatáskörén. Orvoshoz kellene forduljál. Jön a hidegebb, szomorúbb idő, és az nem sokat fog segíteni a kedélyeden.

Különben nincsenek vény nélkül kapható hangulatjavító gyógyszerek. És nem is biztos, hogy gyógyszerekben kellene gondolkodnod.

2017. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudnál nekem segíteni abban,hogy kihez és milyen módszerekhez folyamodjak?


Válaszodat előre is köszönöm szépen.

2017. szept. 2. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
házorvoshoz menj, ha kell majd tovább küld
2017. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így érzem magam amióta csak élek. Én is orvoshoz megyek majd jovoheten, mert ez így már nem mehet tovább.
2017. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Megkérhetlek arra,hogy leírnád nekem,hogy mi történt az orvosnál?

2017. szept. 3. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia írtam privit
2017. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!