Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rohamszeru sirogorcs tort...

Rohamszeru sirogorcs tort ram. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kicsit osszejottek a dolgok mostanaban, de soha nem volt ehhez hasonlo. Nem tudtam elaludni, exert kimentem inni es ahogy visszajottem ereztem, hogy fazok. Betakatoztam es elkezdett folyni a konnyem meg egyszeruen nem tudtam visszatartani a sirast. Alig kaptam levegot, eloszor nem tudtam lelassitani a legzesem, utana pedig nem tudtam levegot venni, es ez valtakozott...probaltam kiegyenesedni, de nem ment, mert akkor még rosszabb lett. Olyan mintha nem is end iranyitottam volna, még a takarora is raharaptam...nem tudom mi volt ez az egesz, soha nem volt psziches problemam.
2017. szept. 4. 03:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy utana meg nagyon melegem Lett es izzadtam. Valamint: 17/L
2017. szept. 4. 03:08
 2/3 anonim válasza:
Menj el a pszihiátriára mert ez lehet pánikbetegseg feltétlen menj el oda ha ilyen jön rád hogy nem kapsz levegőt akkor légszomjad van ez is a pánikbetegség eggyik tünete legszomj eseten felemeled a lábad tudod ilyen háromszög féleségbe es megemeled a parnadat es sokat igyál ilyenkor szigorúan tilos lehajolni mert akkor agyvérzést is kháromszö KERESS FEL FELTÉTKEN ORVOST
2017. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy panikroham lenne, vagy csak nem a szokasos. Mindenki a felelemerzetet hozza elsodleges jelenek, de nekem ez teljesen kimarad. Tudom, hogy nehany perc es elmulik...ahogy ma is amikor jottem hazafele.
2017. szept. 4. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!