Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak orvoshoz?

Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne ítéljetek el és ne nézzetek őrültnek.Szerintem megszállott vagyok.A párom exének a megszállottja..annyira nem bírom, hogy azt nem tudom leírni.De mégis folyamatosan a facebookját lesem, hogy vajon mit posztolt, hol van, stb.Egy városban lakunk és ha kimegyek az utcára azt várom, hogy mikor találkozunk össze.Szerintetek mit tegyek?Erről természetesen senki nem tud.(20 év fölötti lány)
2017. szept. 5. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy ?
2017. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őrült féltékenység: ez a borderline.Mindenképen fordulj pszichiáterhez.
2017. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbikus!

2.Köszönöm!

2017. szept. 5. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, kisebbségi érzésed van.
2017. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, de tényleg megszállott vagy. De írhattam volna paranoid skizofréniát is. Igen, fordulj orvoshoz, és még a kezelés alatt kezdd el fejleszteni magadat, sportolj, tanulj, fejleszd az önismereted és az önbizalmad.
2017. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan féltékenyek az exre és sokan követik a facebookon vagy akár a való életben is. Ettől még nem vagy beteg. Talán önbizalomhiányod van, vagy a párodban nem bízol. A szerencsétlen exre meg kivetítesz mindenféle érzelmeket.

Valami oka biztos van ennek - akár a párod viselkedése, akár a te bizonytalanságod. Érdemes pszichológushoz menni és változtatni ezen.

2017. szept. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!