Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig idegeskedek valamin...

Mindig idegeskedek valamin általában olyan dolgokon is amik még meg se történtek mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
de igazabol bármin ideges tudok lenni, ha ki kell tennem a lábam a házbol az is idegesit.

2017. szept. 7. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Nekem szorongásom van és hasonlóképp érzem magam. Nálam ez annyira elfajult, hogy már lassan fél éve, hogy ki sem léptem a lakásból úgy komolyabban, ha nem volt muszáj.
2017. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszadó, ugyanígy vagyok én is..

Gyomorgörcsöm van ha ki kell lépnem a házból, ha ráadásul még idegenekkel is kommunikálnom kell vagy olyan helyre kell mennem ahol még nem jártam vagy esetleg olyan dolgot kell csinálnom amit még eddig nem, akkor teljesen pánikolok. És senki nem ért meg, vagy nem hisz nekem, nem tudom. Én már több mint egy éve nem nagyon megyek sehova, csak ha muszáj.

2017. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindhármótoknak írom, hogy el kell indulni, mert csak így lehet leküzdeni a szorongást. Ha bezárkóztok, azzal csak erősítitek. Nem a levegőbe beszélek, én a postaládáig sem mertem elindulni 200 xanax nélkül. De letettem és elindultam. Eleinte nehéz volt, rohamaim voltak, de ezek csökkentek, majd lassan elmúltak. A rázós helyzetekhez ugyanúgy hozzá lehet erősödni, mint a vasak emelgetéséhez. De csinálni kell.
2017. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ördögi kör, tudom. De az apró lèpèseket kell èrtèkelni. Pl.elmèsz a legközelebbi közèrtbe. Vagy csak minden nap kicsit sètálsz. Először nehèz lesz. Aztán megszokod. Hidd el tapasztalat. Neki kell menni a fèlelemnek. Más nem teszi meg helyettünk...
2017. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!