Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmi önbizalmam nincs....

Semmi önbizalmam nincs. Tanácsok? 27\F

Figyelt kérdés
Nulla önbizalmam van.Kívülről mindenki azt hiszi hogy van,de közben semmi. Csajozás katasztrófa, egyáltalán nem merek közeledni egy nőhöz sem, a prostituáltaknál meg még merevedési zavaraim is vannak a teljesítési kényszer miatt (igen ott is van). Emiatt prosztatabajaim is lettek.Fogalmam sincs mit akarok csinálni, járok egyetemre, de semmi ötletemnincs, üres vagyok, legtöbbször az utcára sinca kedvem kimenni. Van nálam egy rakat nyugtató, mindig be akarom venni, de aztán arra gondolok, hogy anyukám szeret és nem tehetem meg vele, hogy csak úgy itt hagyomvagy ha nem halok meg, akkor megijesztem. Szeretek énekelni, állítólag jó vagyok benne, de az X faktoros meghallgatás után arra sem méltattak hogy egyáltalán visszahívjanak hogy "szar voltál, öcsém!". Nem tudom mi tévő legyek.

2017. szept. 10. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell, hogy legyen egy kapaszkodó az életében. Jelen esetben az anyuka lesz az. Ha szereted akkor már van miért élni. Első sorban vele kell ápolni a kapcsolatot és így már van cél. Ha ez megvan, utánna amiben jó vagy próbáld meg csinálni vagy űzni azt a foglalkozást. Ha jól tudsz énekelni járj el tanárhoz és ő majd segít abban hogyan használd megfelelően a hangod. Az X faktor egy rakás szar, (bocsánat a kifejezésért) ezen ne siránkozz. Nők terén meg annyit, lehet közhelyesen hangzik, de biztos meg fogod találni azt, akivel egy hullámhosszon tudsz majd lenni.
2017. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! :)


Kezdjük ott, hogy az önbizalomhiányod mikor alakult ki? És mi az oka? Történt valami veled gyerekként?

Én azt szűrtem le, hogy van benned egy kényszer, hogy kifelé azt mutasd, hogy minden rendben veled, miközben belül romokban vagy.

Miért nem megy az ismerkedés a lányokkal? El kell hinned magadról, hogy igenis van benned valami, amivel meg tudsz fogni egy lányt, hogy te is értékes vagy. Nagyon sokan vagyunk lányok, olyan nincs, hogy legalább egy ne jönne össze. :) Az is lehet, hogy nem a normálisabbak között keresed az igazit.

Magadnak kell felépíteni az önbizalmad, ezt más nem tudja helyetted. Ha egyszer meg van, azt nem tudja tőled elvenni senki, tapasztalatból mondom :)

Azt írod, hogy jársz egyetemre.. Ezért legyél hálás, és tanulj jól. 1.) Nem egy olyan embert ismerek, aki bármit megtenne, hogy tanulhasson, de nincs elég pénzük 2.) Ha tanulsz, biztosítva van neked egy jó jövő a megélhetés szempontjából :) Te választottad azt, ami tanulsz, szerezd vissza az érdeklődést iránta, az egyetem iránt :)

Énekeld ki magadból a problémákat, megpróbálhatsz dalokat írni. :) Ez az X faktoros dolog most nem sikerült, de mondta valaki, hogy jövőre nem fog?! Vagy az után? ;) Na ugye. :) Múltkor olvastam hogy J. K. Rowling élete is mennyire nehéz volt, sorban utasították el, ma meg mindenki ismeri a Harry Pottert.

Nekem meg mindig azt mondták a tanáraim, az apám, meg még sok más ember, hogy egy életképtelen leszek, hogy én nem fogok bekerülni egy iskolába se, hogy én soha nem fogom megállni a helyem, mindezt minden ok nélkül. Na ez inspirált minden egyes nap, és megmutattam az összesnek, hogy mekkorát tévednek :) Azt akarták, hogy rossz legyen nekem, hogy ne legen önbizalmam. Ha nem hagyod magad, akkor te nyertél :)

A nyugtatókat pedig felejtsd el. Egy erős, értékes férfi vagy, aki igenis fel tud állni, és aki előtt egy szép jövő van. Mit oldanál meg ezzel? Semmit, még tennél egy kupaccal a bajokra. Oldd meg a problémákat, és nem lesznek, ez ennyire egyszerű :)

Remélem azért segítettem ;)

2017. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kezdetnek terápiára mennék.
2017. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 buszter válasza:
Kis környezet változás? European Voluntary Service - EVS, ingyenesen egy évet külföldön önkénteskent töltesz el. Rengeteg projekt van. Rengeteg országban. Te valasztod ki hogy hol es hogy mit akarsz csinálni. Kiválasztod azt a projektet amelyik a legjobban tetszik. Sok előnye van. Új embereket ismersz meg. Nyelvet tanulsz.... Ha érdekelnek részletek tudok segíteni.
2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!