Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Szóval két éve...

Alexics15 kérdése:

Mi a bajom? Szóval két éve mindenem fáj. Voltam kivizsgáláson laborba de semmit nem találtak. Mindenem fáj. Nincs semmihez kedvem. Állandóan azzal foglalkozok miért fáj mndenem. Pánikrohamjaim vannak főleg mikor stresszes időszakom van.

Figyelt kérdés
Néha attól félek hogy nagyobb bajom van. Nem érdekel a jövőm. Nem lehet így elni hogy minden fáj. Van amikor azt érzem hogy elájulok. Amikor elmegyek emberek közé akik rossszul leszek. Nyom a melkasom a füleim furán fájnak es a szemem és a fejem is. Sokat sírok. A legapróbb dolgokon is el sírom magamat. Düh kitöréseim vannak. Néha azt erzem hogy elvesztem az önkontrollomat. Félek attól hogy bárhol elájulhatok. Utcan suliba vagy barhol. Sok pofont kaptam azélettől. Nagyon sok rossszat. Végzős vagyok. Az osztársaim utálnak szószerint. Úgy viselkednek velem mintha menekülnének elölem. Ha jó jegyet kapok akkor is ugyanez van. 2 -évvel ezelőtt volt egy pánikrohamom karácsonykor. Azóta van ez az egész testi fájdalom féleség. A sok stressz hozta ki ezt az egészet. Sulis gondok a nagyszülőkkel gondok és annyi még hogy én nagyon csöndes lány vagyok és nem tudtam megvédeni magamat és ezmiatt halgatnom kellett az ócsárlasomat. Teljesen kiborultam szetcsusztam. A tesi is ranyomta a bélyeget. A tesi tanárnő mindenki előtt megalázott gúnyolt. Azt mondta kövér vagyok. Erre anorexias lettem amiatt majdnem kórházba kerültem. Szóval röviden összefoglalva nem tudom testi bajom van-e vagy lelki. Szorongok halálfélelmem van a minden napoktól. Egyszer biosz orán rosszul lettem. A baloldalamon szédültem a fülemmel semit nem hallottam zihaltam kapkodtam a levegőt nagyon remegtem sőt féltem hogy meghalok. Amikor voltam laborba július 2-hetében annyira pánikoltam feltem a vérvetel előtt hogy utana szédültem leültem felállaltam. A szememmel fekete sárga színeket láttam. Anyu ott volt velem fogta a kezem de én csak panikoltam hogy meghalok. Néha attól félek hogy megfogok halni. Néha gondolkodok azon is hogy öngyilkos leszek. Nem kellek senkinek. A szüleim szerintem utálnak ez miatt sok fajdalom féleség miatt a nagyszüleim ezek miatt a fajdalom féleségek miatt bolondnak néznek és nem beszélnek velem. Akkor minek vagyok a vilagon ? Egy lelkileg megtört beteg ember nem kell senkinek
2017. szept. 11. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

2 éve orvosról orvosra és vizsgálatról vizsgálatra jársz, majd idejössz megkérdezni mi a bajod?

Nos, nekem már van egy sejtésem.

2017. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor éreztem hogy mindenem fáj ha a gondok vagy stressz miatt rosszul aludtam ki magam éjjelente. Ekkor a stresszt okozó városi környezetből arra vágytam hogy valahol az ősvadonban legyek. Amit például egy bakonyi biciklitúrával valóra is szoktam váltani.

Voltam már olyan albérletben, ahol a két rokkantnyugdíjas tulajdonosnak olyan megterhelő volt a lelki kisugárzásuk, hogy olyan kimerült voltam tőle mint aki most érkezett meg gyalog egy Föld körüli útról. Habár még annál is kimerültebb voltam tőlük, mivel a túrák utáni megérkezések inkább kellemes fáradtságot szoktak jelenteni. A megoldás a hely otthagyása volt.

2017. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:

Talán lelki eredetű a probléma, pl. stressz is lehet, de más is. Inkább pszichológust keress, esetleg pszichiátert.


Ahogyan az előző is írja, elképzelhető, hogy nagyon jót tenne neked a környezetváltozás.

2017. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!