Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek fogadna a barátnőm...

Lunameyer kérdése:

Szerintetek fogadna a barátnőm angoltanára?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék a szüleim tudta nélkül pszihológushoz menni (most az okát nem írom le, hosszú). Az egyik barátnőm különangol tanára pszihológus. Szerintetek vállalna? Gondolom pénzbe kerül, amit elég nehezen tudnék megoldani, más lehetőség nincs? Egyáltalán 18 év alatt szülő nélkül elmehetek? Így is köti a pszichológusokat a titoktartás vagy elmondhatná a szüleimnek amiről beszélünk?
2017. szept. 15. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá biztosan nem mehetsz ingyen, ő ebből él. És szülői beleegyezés nélkül se. Az iskolapszichológushoz mehetsz ingyen.
2017. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az iskola pszihológushoz szülők nélkül is mehetnék?
2017. szept. 16. 00:24
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Bármelyik sztk-s orvoshoz elmehetsz szülöi engedély nélkül. A háziorovosoddal kell elöször beszélni, neki elmondod, h nem akarod, h a szüleid megtudják. Ö fof beutalni egy korházi pszichiéterhez, ahol elmondod a bajodat és kéred, h pszichologushoz utaljon be. Ez ingyenes és nem kell a szüleidet bevonni.
2017. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Pszichológushoz akar menni, nem orvoshoz!!!!!!! Nem beteg!!!!! Ingyenes pszichológus alig van. Ne küldd a pszichiátriára, azt se tudod, mi a problémája!!!!!!!
2017. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Te idióta négyes! Ez a menetrendje, h ingyen pszicologushoz jusson! Te isten barma! Minek ugatsz bele, ha fingod sincs róla? Olvasni meg tanulj meg, mert le van irva, h a pszichiéter tudja ingyen pszichologushoz továbbutalni.
2017. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Erős szorongás miatt a háziorvoson elküldött egy SZTKs pszichiáterhez, aki felírt egy gyógyszert ami elvileg lenyugtatna durvább helyzetben, de még soha sem vettem be és nem is tervezem, majd ő tovább küldött egy pszichológushoz.


Lehet pont fordítva van a nevük... nem tudom... de az a lényeg, hogy eltudsz menni ingyen pszichológushoz a szüleid tudta nélkül ha indokolt

2017. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt
2017. szept. 18. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os, milyen intézményben van ez az ingyen pszichológus? Jársz hozzá azóta is heti rendszerességgel kb 50 percben?
2017. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8# Belváros-Lipótváros Egészségügyi Szolgálat (BLESZ), Budapesten a Hercegprímás utcában található. Ez egy SZTK rendelő intézet nem magán klinika vagy ilyesmi...


Csak a nyáron jártam, mert azóta elköltöztem.

2017. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát itt nem írnak pszichológust, csak pszichiátert! [link]
2017. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!