Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap éjszaka arra ébredtem,...

Tegnap éjszaka arra ébredtem, hogy éppen telivizelem az ágyamat, ez miért történhetett?

Figyelt kérdés
Az előtti nap kicsit elgondolkodtam az életemen és a lakótársammal aki egyben egy gyerekkori nagyonjó barátnőm akivel nem élek szexuális életet viszont minden elmondunk egymásnak kicsit feszültségbe zuhant a kapcsolatunk, majd egy szexpartneremmel is összevesztem plusz leszokóban vagyok a cigiről, meg a fűről és elég ratyi hangulatom volt aztán valamikor 11körül elmentem aludni a szokásos 2 helyett, és azt álmodtam, hogy wcn vagyok és engedem ki de amire felébredtem már kiengedtem mindent, illetve aznap voltam vérplazmát adni ahol megállapitották, hogy a hemoglobin szintem 0,2százalékkal magasabb mint kéne lennie, plusz izomlázam is volt és egésznap őrült vihar volt szóval, nem tudom, hogy ez mi lehetett, de először történt velem. Egyébként 40órában dolgozom, tanulgatok nyelvvizsgákra és az egyetemre és elég sűrűn érzem, hogy nem sokat haladok előre. Lehet, hogy összejött minden és ezért történt? 21F
2017. szept. 16. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is előfordulhat, hogy csak sokat ittál lefekvés előtt.
2017. szept. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt hívják "kényelmi álomnak."

Amikor a szervezet nagyon kimerült,akkor nem engedi az agy az ébredést a vizelési ingerre sem.

Ilyen ehhez hasonló eset például amikor a valós telefoncsörgést vagy az ébresztő hangját álommá szövi az agy és nem kelünk fel rá.

2017. szept. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és miért van az, hogy ilyen még nem történt velem?

Igazából lehet az is közrejátszhatott, hogy 8óra környékén extrasós főtt,sültfűszerezett krumplit ettem amire vagy 5pohár 3decis pohár vizet megittam meg utána egy párat és amire elemésztettem az ételt és feloldódott a víz belőle már húztam a lóbőrt. De egyébként ez akkor teljesen belefér, hogy megtörtént? mert olyan dolog amiről nem szivesen beszélnék senkinek

2017. szept. 16. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy közrejátszott,egyszerűen ki kellett üríteni a hólyagot,mert másfél liter víz nem fért volna el egyszerre.

Ezekről a dolgokról ne beszélj,mert megundorodhatnak Tőled.

2017. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!