Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek az emberi testtől?

Miért félek az emberi testtől?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok.

sokszor minden apró biológiai dologtól undorodom. tehát elképzelek egy férfit táplálkozni és hányingerem lesz tőle. a férfiaktól alapjában véve is hányingerem van, nem tudom miért, egyszerűen gusztustalanul idegesítő már az is, ha egy fiú hozzáér a karomhoz, ha hallom ahogy lélegzik, satöbbi


lányokkal már kicsit más a helyzet, de hébe-hóba tapasztalom, hogy egyszerűen nincs kedvem hozzájuk, mert lényegében ugyanúgy izzadnak, ugyanúgy wc-znek, ugyanúgy esznek, mint mindenki más és engem ezek az alapvető emberi szükségletek elborzasztanak.


ezek miatt kerülöm az embereket, de ettől függetlenül néha azért érzem a hiányát pl egy barátnőnek. igazából sokszor épp amiatt utasítok vissza lányt, mert félek, hogy testileg nem tudnám elviselni.

gondolkodom, hogy egy aszexuális lánnyal jönnék össze, mert az sok dolgot megoldana.


2017. szept. 18. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Jó lenne erről egy szakemberrel beszélgetni.
2017. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!