Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középkorú édesanyámnak keresek...

Középkorú édesanyámnak keresek szakszerű segítséget, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Szinte biztosan pszichológus vagy pszichiáter segítségére lenne szükség, évek óta hullámzóan depressziós, tavasszal kiderült, hogy súlyos cukorbeteg, és most elköltöztek egy kisebb lakásba, ami végképp padlóra küldte.


Budapesten élünk, itt keresnénk neki segítséget a testvéremmel.


2017. szept. 18. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Van oka, hogy depressziós legyen? Biztos, hogy pszichológus kell neki?

A pajzsmirigy betegség szintén okozhat depressziós tüneteket (sőt, szerintem minden ilyen tünet mögött a pm áll), és sokszor együtt jár inzulin rezisztenciával vagy cukorbetegséggel. Nézték neki valaha is az értékeit?

2017. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem is előbb vizsgáltassátok ki, mert nekem is a hormon zavar okozott depressziós tüneteket, arra nem jó pszichiáter, sem pszichológus, csak megfelelő győgyszer. Menjen el pajzsmirigyet megnézetni, a cukrát, nőgyógyászhoz is elnézhet. Hormonok nagyon be tudnak ám kavarni. Én mióta szedek fogamzásgátlót nincsenek hangulati gondjaim.
2017. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!