Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha van pszichológusod, milyen...

Ha van pszichológusod, milyen a kapcsolatod vele?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje jársz hozzá, milyen gyakran és mennyire közvetlen, bizalmas a kapcsolatotok?

2017. szept. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél éve járok, 1-2 hét telik el 2 találkozás között. (ha jó előre be tudjuk táblázni akkor csak 1 :) )

Jó kapcsolat alakult ki köztünk, felépült a bizalom, így minden fontos és kevésbé fontosnak tartott de mégis jelentős dolgot el tudtam mesélni.

Örülök, hogy belevágtam, egyértelmű javulást tapasztalok.

Ha Te is ezen gondolkodsz, csak támogatni tudlak benne ;)

2017. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a legutóbbihoz fél évig jártam, de nagyon felületes volt a kapcsolatunk, nem tudom, hogy miért. Féltem tőle... Most van egy új, az jobbnak tűnik, felszabadultabb vafyok a társaságában.
2017. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Én is járok pszichológushoz.

Nálatok van olyan, hogy például felhívhatjátok őt telefonon ha gond van, vagy írhattok neki emailt, sms-t?

2017. szept. 20. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már több pszichológusnál is jártam, de ilyen sehol nem volt.

A pszichiátert viszont lehet hívni, lehet neki sms-t is írni!

2017. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1. vagyok, nem hívtam és nem üzentem neki soha.

A recepciósok száma van meg, így eleve csak azokat tudom hívni, rajtuk keresztül tudok üzenni ha nem jó az alkalom vagy ilyesmi.

Nem is gondoltam rá, hogy munkaidőn kívül hívjam. Illetve gondoltam de rögtön el is vetettem, hisz ez neki a munkája, szüksége van a pihenésre, nem zaklatnám semmivel. Bármi gond is van, a legközelebbi alkalomig kibírom.

2017. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!