Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan azzal foglalkozom,...

Állandóan azzal foglalkozom, hogy most éppen boldog vagyok-e, vagy sem. És emiatt sosem vagyok igazán felszabadult. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig azzal foglalkozom, hogy befelé figyelek. Állandóan teljesen boldog akarok lenni és emiatt persze sosem sikerül teljesen felszabadultnak lennem. Napközben suliban vagyok, délután tanulok leginkább, de lefoglalom magam. Erős szorongásom van, ezt pszichológus is elmondta. De szeretnék egy technikát arra, hogy ne gondolkodjak állandóan. A saját gondolataim hülyítenek meg. Tele vagyok kényszergondolatokkal és fóbiákkal. Hogyan tudnám elérni, hogy feltételek nélkül élvezzem az élet szépségeit?
2017. szept. 22. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberek között, társaságban ez a jelenség könnyen elmúlik.
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most szeptember eleje óta suliban vagyok. Ahogy visszaállok a közösségi életre, elmúlik?
2017. szept. 22. 20:33
 3/3 anonim válasza:
Tudok egy trükköt. Priviben megosztom veled ha èrdekel.
2017. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!