Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyen jobb kedvem, ti...

Hogy legyen jobb kedvem, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az idei tanévben érettségizek és nagyon félek. A tanáraim direkt alattam vágják a fát. Akárhova megyek választott 5. érettségi tantárgyat választani, mind azt mondja, hogy "ebből nem fogtok érettségizni", mert nincs kedvük felkészíteni. Az életem/jövőm kilátástalan, elkellene már döntenem, hogy mi legyen az 5. érettségi tantárgyam, de senki se fog normálisan felkészíteni. Már a halálon is elgondolkoztam, mert ezen kívül más problémáim is vannak... (és nem, nem az hogy anyuciék nem veszik meg nekem a legújabb telefont.) Kérlek segítsetek, ti mit tennétek a helyemben?

2017. szept. 23. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is idén érettségizek, angolból már megcsináltam tavaly év végén az emeltet, egy hónap múlva olaszból fogom (nekem ez a választott tárgyam), így év végére csak három marad.


Először is azt kéne tudnod, hogy mi érdekel, mit tanulnál szívesen, vagy hogy a továbbtanulás szempontjából melyik tárgyra lenne szükséged.


Egyébként írhatsz privátot, szívesen beszélgetek veled erről. :)

Átérzem a helyzeted, nekem is bonyolult....

2017. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
olvass
2019. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mitol van jó kedvem ....


ha olvasok

ha rejtvényezek

és ha moziba megyeek

2019. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha családomba a kedvenc kaja lessz ebédre
2019. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha a kedvenc kajám van otthon ebédre boldog vagyok
2019. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!