Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nekem estére lesz mindig...

Ha nekem estére lesz mindig rossz kedvem, akkor ez nem is depresszió? Mert úgy hallottam, hogy az általában mindig reggel a rosszabb.

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!
2017. szept. 27. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ugye japán időzóna szerint ez pont reggel...
2017. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban az emberek többsége reggel érzi rosszabb passzban magát. Az is aki nem depis,korán kelés, álomból felriadni nem a legjobb. De attól még te is lehetsz az . Mindenki másképp éli meg.
2017. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk depressziót általában orvos diagnosztozál, nem saját magunk a google segítségével.
2017. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz bipoláris is, esetleg paranoid skizofrén. Ezekre miért nem gondoltál?
2017. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Voltam már pszichiáternél, ő kódként depressziót írt a papíromra, de nekem azt mondta, hogy ez nem depresszió...

Bipoláris biztosan nem lehet, szerintem, mert nem élek meg olyan nagy amplitúdókat, ami azt jellemzi. Skizofrénnek sem érzem magam, nem hallok hangokat, stb...

2017. szept. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!