Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Valeriana eltompítja az...

A Valeriana eltompítja az embert? Munkahelyi stressz miatt szedném, de nem akarok dekoncentrát lenni miközben dolgomat végzem.

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon gyenge, semmi hatása nincs, de próbáld ki elöször munkaidőn kívül.
2017. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tompít. De ha veszélyes üzemben dolgozol, nagy géppel vagy járművel, akkor inkább ne szedj semmi ilyesmit.
2017. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább válts munkát. Pár hétig én is szedtem nyugtatót, tompa voltam.... reggelente kérdezték is: Mi van, már megint benyugtatóztad magad!?

Egy munka sem ér ennyit.

2017. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kipróbálom, aztán meglátjuk. Nem azért kell, mert olyan rossz a helyzet, hogy nyugtató nélkül nem lehet kibírni, de hajlamos vagyok apróságokat is túlreagálni....Tudom, többet kéne sportolni, meg egészségesen enni, hogy jobb legyen a közérzetem, csak, nem mindig így alakul, szóval, gondoltam, ha néha bekapok, egy ilyen gyógynövényes vackot, abból nagy baj nem lehet.... :)

2017. szept. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!