Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20mg rexetint szedtem 7...

20mg rexetint szedtem 7 hónapig reggel 1 szemet. Le akartam tenni ezert 2hétig felet szedtem csak be mar,2napja abbahagytam es szédülök hányingerem van . Meddig tart ez? Borzalmas

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ne hagyd abba ha nem vagy jól,orvos mondta ? Néha több kell mint egy év ahhoz hogy jól legyél. Lehet,a betegség jött vissza.
2017. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Babát szeretnék mostmár.Ezert is döntöttem úgy hogy leteszem meg mar lelkileg is ugy érzem jobban vagyok.Igyis felezve tettem le. Nagyon bánom hogy elkezdtem egyáltalán szedni.igyis csak ásítozást fáradtságot idézett elő és rosszabb élethűbb álmokat! :@:( szóval nem értem. 1x véletlenül elfelejtettem 3napig beszedni a napi 1szem adagomat akkor.roszabb tünetek voltak jobban szédültem..de most felezve hagytam abba és igyis szédülök
2017. szept. 29. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a betegség jött vissza a kérdezőnek #1-es. Nekem ugyanilyen elvonási tüneteim voltak. Kedves kérdező, még ennél is lassabban kellett volna csökkenteni a gyógyszert. Pontosan nem tudom, de szerintem 2-3 hét alatt elmúlnak a tünetek.
2017. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tobb helyen utana olvastam. Sajnos elvonási tünet:l akkor borzalmas hetek lesznek :/
2017. szept. 29. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok gondoltam nincs még túl rajta. Évekig szedtem ( bár nem ezt ) mikor jól lettem végre egyik napról a másikra letettem. Akkor ha kisbabát szeretnél ne szedd valóban,de helyette van e kezelés a betegségre? Mert pl nálam terhesség alatt elmúlt,de van akinek felerősödik. Utólag persze okos az ember ,hogy kár volt szedni ,de néha kell segítség.
2017. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szimplán csak elvonási tünetek. 2-3 hét alatt elmúlik, tarts ki.
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell abbahagyni. 2 hétig fél, utána két hétig negyed szem. Talán akkor nem szenvednél, meg sem éreznéd a hiányát.
2017. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fokozatosság nem azt jelenti, hogy két hétig bevágok fél szemet, aztán meg sem érzem a hiányát!!
2017. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapig Daedalon-on éltem, amikor a Rexetint letettem.
2017. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Még várhattál volna fél évet, abból legalább fele kellett volna a leszokás lenni, nem így ripsz-ropsz.
2017. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!