Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan furán érzem magam,...

Olyan furán érzem magam, minthogyha élnék De mégsem, mintha csak egy álomban lennék. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Mostanában így érzem magam, nagyon félek,hogy valami bajom van, mert elég hipochonder vagyok. Kérlek segítsetek mi van velem??
2017. szept. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, ez vagy a derealizáció vagy a deperszonalizáció. Kimerültség, stressz az okozója, főként.
2017. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én középiskolás koromban rengeteget dolgoztam, napi 8-9 órás suli mellett még 4 óra munkát lehúztam.

Akkor éreztem azt állandóan, hogy a külvilág nem is létezik, csak vagyok, és minden történik, és nem bírtam felfogni. Szerintem veled is hasonló történik. Nyilván még tizenéves lehetsz, nekem 16 éves koromban kezdődött, még orvoshoz is mentem vele, aki be akart nyugtatózni. Az is közrejátszott, hogy állandóan gondolkodtam valamin, nem akartam "kimászni" a saját fejemből. Szerintem jobban tennéd, ha elfoglalnád magad valamivel, és esetleg (ha vannak, akkor) a barátaiddal menj el gyakrabban kikapcsolódni.


A lényeg az, hogy esélyed se legyen unni magadat, és erre az érzésre gondolni.

Remélem segíthettem neked! :)


Ja, és ne félj ettől, teljesen természetes dolog, ezt nem örökké fogod érezni. Sok mindenki átment már rajta, csak elfelejtik, vagy más módon tették azt.

2017. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindkettőtöknek!☺❤
2017. okt. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!