Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki egyszerre...

Van olyan aki egyszerre kényszerbeteg, szociális fóbiás és Bipoláris depressziós? Hogy tudja kordába tartani ezeket egyszerre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan tudja h az? miért nem dönt ugy h többé nem lesz egyiksem? csak igy érdekelne :D
2017. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok. tavaly 10 hónapot voltam kórházban. kaptam rivotrilt, escitilt, olanzapine-t. járok pszichológushoz.
2017. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 hónap az nagyon durva.kényszer miatt vagy a bipoláris miatt? Bipoláris az milyen tüneteket produkált? És a kényszer? Írhatsz privatot is,ha úgy könnyebb.
2017. okt. 2. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. szexuálisan kihívóan viselkedtem, néha meg se tudtam mozdulni, se beszélni, kb. állandóan hánytam. A hangom lement férfi hang magasságba. Amikor jól voltam, akkor meg minden szart csináltam, mindenhez lett energiám. Nekem a kettes típus van, tehát hipománia-depresszió váltakozik. De már elmúlt. Valószínűleg stressz okozta. Paranoiás is voltam. Volt, hogy 3 napig nem aludtam, és még fáradt se voltam. Most is hullámzik a hangulatom, de nem olyan durván, így nem akarom megint szedni az olanzapine-t. híztam tőle kb. 15 kg-ot, de most szerencsére elkezdtem fogyni. mivel már nem szedem. Sajnos a viselkedésem fura maradt. Ez van. Amúgy szerintem egyszer hallucináltam is. Furcsa ízt éreztem a számban. Meg amikor a depressziós fázis volt, mindenáron a vonat/metró elé akartam ugrani. Úgy kellett anyukámnak megfogni a karomat. Mintha megbabonáztak volna a sínek. Hátat kellett fordítanom nekik. Kb. ennyi. Most is gyakran van amúgy hányingerem. A személyiség megváltozik ennek a betegségnek a kapcsán? Amúgy azt hitték, skizofrén vagyok, de nem.
2017. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!