Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene ez? Megőrülök?...

Mi a fene ez? Megőrülök? Elmulik magátol, vagy mennek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb ehy honapja kezdődött a dolog megmagyarázhatatlan nyugtalanságot éreztem, és pánikoltam. Rettegtem attol, hogy megőrülök. Azóta rendeztem magamban ezt a megőrülés dolgot,de nem mulik a félelem, ráadásul vannak ilyen hülye gondolataim, hogy az élet értelmetlen, semminek sincs értelme. Nagyon félek, hogy mi a fene ez..
2017. okt. 3. 13:37
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez igy van. Sőt, megőrültél, depressziós hülye vagy .
2017. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves fiu
2017. okt. 3. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Depresszió, szorongás, pánikbetegség. Menj el orvoshoz!

Magad is sokat tehetsz a gyógyulásodért. Szedjél az idegrendszert támogató vitaminokat, és sportolj napi szinten.

2017. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

AZ élet értelmetlenségének a gondolata és az, hogy megijedsz ettől, egyáltalán nem egy káros, vagy beteg dolog... nevezhetjük pánikbetegségnek is, én ezt inkább áldásnak érzem (erősen pánikbeteg vagyok...), mert úgy érzem észreveszek olyat, amit az átlagember nem. Abba kellene már hagyni azt, hogy azonnal orvoshoz küldünk valakit ilyen "tünettel", hogy az nyugtatózza be és vegye el az intellektuális meg érzelmi képességeit.

Kérdező, neked annyit tudnék mondani, hogy üdv a klubban, tök normális hogy félelmetes ez az egész, de ne úgy gondolj magadra, mint aki beteg. Nem vagy az. Csak érzékenyebb. És ha valóban pánikbeteg vagy, akkor nagyon sok nehézséged lesz még vele. Nekem is van/volt. De rendben van ez így.

Éppen azért képtelenek az emberek egyedül kezelni és megismerni a pánikbetegségüket, mert a környezet elhiteti velük, hogy hülyék.

2017. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!