Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanaxtol es a frontintol...

A xanaxtol es a frontintol lehet butulni?

Figyelt kérdés
Régebben szedtem ezeket es elotte nagyon vágott az agyam meg szellemileg is nagyon friss voltam aztán elkezdtem szedni, de mar egy hónapja nem szedtem es mar nehezebben tudok tanulni, egy definiciot fel órába telik megtanulni meg érzem hogy le van lassulva az agyam, ilyen lehetséges hogy a gyógyszerek miatt van? Eleg nagy dozisokat ettem

2017. okt. 5. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! Mivel a benzodiazepin nyugtatók elpusztítják az agysejteket. Én amikor függő voltam, már beszélni is alig tudtam. Jó hír, hogy a "gyógyszerek" elhagyása után az agy regenerálódik, és visszaépíti magát, de ehhez sok idő kell. Javaslom, hogy erőltesd az agyad, olvass, gondolkodj minél többet, ez is segíti a gyógyulást. Jók a rejtvények, könyvek, sakk, kreatív hobbik, és bármi, amihez gondolkodni kell. A facebook, és a Barátok közt nem.
2017. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak az agyad, hanem a mozgásod is lelassul tőle. Nem tudom, milyen dózisban szedted, de legalább fél év, mire újra a régi leszel gondolkodásilag.
2017. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden hetvegen kb 4-6 szem de neha 10 szemet is beszedtem a legerősebbol, igazabol csak a hatását imádtam neha még hiányzik de próbálom kontrolalni magam , meg depressziós korszakomba voltam de egyébként semmi fele gyógyszerre nem volt szükségem
2017. okt. 5. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Hány milligrammos (volt), amit szedtél, mert azért az sem mindegy. Egyik napról a másikra nem szabad abbahagyni, mert elvonási tünetek lehetnek. Ha egy hónapja nem szeded, és abbahagytad magadtól, utána nem voltál rosszul, akkor igazából nincs nagy baj, azonnal jelentkeztek volna a tünetek.

Még az sem biztos, hogy a mostani koncentrációs zavarod a gyógyszertől van. Mert azt egyből tapasztaltad volna magadon.

2017. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

0.5 altalaba

Meg meg mindig Olyan érzés mintha egy kicsit még mindig bennem lenne a gyógyszer meg a memoriam is nagyon sokat romlott

2017. okt. 5. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A hianyuk miatt tojtam le mindent. Azota sikerult ugy tekintenem mint meg soha a tanulasra. Elfogadom a sulit, hogy van es kesz. A jegyeim hatalmasat ugrottak fel. De alprazolam segitsegevel oldottam meg a tavaly ev veget is. A jelenseggel en is talalkoztam es ennek biokemiai oka van, ha szeretned, irj privit, tudom mit tegyel ellene :)
2017. okt. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most próbálok leszokni a xanaxról. Ez a 15.próbálkozásom. Még mindig az számít, hogy mennyi mg-ot használtál nem az, hogy mennyi darabot. Én 5mg-al és hozzá a kettő 2mg se-el tudtam csak aludni minden este. Ez így megy 7 éve. És a létrejött butulás, lelassulás nem kicsi. Hozzáteszem pszichiáter írta fel. De most hogy próbálom nem szedni, így kapom az altatókat ami nem hat. Tanulásban akkor hátráltatott, amikor már 3 éve szedtem és szakdogát kellett volna készítenem. Xanax már csak ilyen. Most szenvedek miatta.
2017. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsonak ajanlom a midazolam nevu hatoanyagot
2017. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!