Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Tény és való hogy az egyetem mindenkire rossz hatással van. Ért egy pár kudarc már,nehezen ment a tanulás, ráadásul az otthoni körülmények se adottak a tanuláshoz szüleim miatt, de kollégiumba nem akarok menni mert nem akarom őket jobban megterhelni. Szóval ha neki is állok tanulni nagyon nehezen,szenvedek, nem megy a fejembe. Úgy érzem tök felesleges az egész, mert hiába kapok egyszer diplomát ha munkát meg nem. Elég sötéten látom jövőt emiatt is. Sokat gondoltam arra is hogy mi lenne ha nem lennék. talán akkor nem ölnék a szüleim egymást.

2017. okt. 5. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez könnyen lehet depresszió, érdemes lehet felkeresned egy pszichológust.


És az, hogy a szülők hogyan bánnak egymással, semmiképp nem lehet a gyermek felelőssége...

2017. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet,hiszen akadályozott a koncentrációd, a hangulatod deprimált. Menj el pszichológushoz. És ne félj,örökké nem leszel munkanélküli. Pályakezdőként sem biztos,sőt. Csak olyan szakon legyél,amit szeretsz. Ebben az új rendszerben úgy tudom,viszonylag egyszerű a váltás. Ha nem érdekel,amit tanulsz,nemigen fogod tudni magadba erőszakolni. Legalább bizonyos részeit élvezni kell és sikereket kell elérni benne.
2017. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!