Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha egy zenét halgatok...

Normális ha egy zenét halgatok egész nap egy héten keresztül?

Figyelt kérdés
Volt egy szar napom mikor az iskolába bszogattak,hazamentem a szüleimmel veszekedtem es mar a lökdösödesig fajult nevelo apammal ezek utan meg aznap talaltam ezt a zenet es ha lyukasoram van,ha haza megyek ha suliba megyek ha el alszok ezt halgatom es mintha buntudatom lenne ha mast halgatnek. Meg sosem erezetem ehhez hasonlot valaki tudja h ez miert van? Vagy csak nalam van igy?

2017. okt. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nincs bűntudatom, ha mást is hallgatok 1 számon kívűl...de én is képes vagyok ugyan azt a zenét hallgatni hetekig...egyszerűen megnyugtat esetleg jobb napom van tőle...nincs ezzel gond szerintem☺ én most Katy Perry és Pharrell számát hallgatom napok óta ha időm van ettől jobb kedvem lesz...☺
2017. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem is volt ilyen hogy folyton egy szamot hallgattam de azert mert valami kotodott ahoz a zenehez es ha hallgattam megnyugtatott szvl szerintem egyaltalan nem rossz.
2017. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bűntudat erős, de egyébként van ilyen. Van, aki különösen hajlamos egy zenét loopoltatni egész nap vagy egy albumot egész héten. Egy dalt egész héten az extrább, de van az az ember, élethelyzet és dal, hogy ez legyen a helyzet. Nincs vele gond, ha engem kérdezel.

Én ennyire durván nem csinálom, de van pár kedvencem, amit lassan évtizedek óta szinte mindennap többször meghallgatok. Most épp egy ilyen szám megy órák óta. Megunhatatlan. Még csak negatív élethelyzet sem kell hozzá.

2017. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ram is olyan megnyugtato erzessel hat pedig nem is szerettem sose az ilyen liteosabb szamokat
2017. okt. 6. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik ez a dal?
2017. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!