Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van hogy nagyon...

Az miért van hogy nagyon nehezen megy nekem a tájékozodás egyszeruen mindig eltévedek?

Figyelt kérdés
csak egy városba szoktam bejárni de oda már vagy 10 éve bejárok oszt tegnap mégis eltévedtem egy olyan környéken ahol már milliószor voltam, meg voltam egy iskolában és mikor végeztem alig birtam kijönni az épuletböl nem emlékeztem merre van a kijárat, igazabol max gyarba birok elmenni melozni sajnos de a nagy gyárak is rémálmaim ott is mindig eltevedek, fogyatekos vagyok??? 25f

2017. okt. 6. 19:26
 1/1 anonim válasza:
Nem vagy fogyatékos XDD Néhányszor én is eltévedek sok helyen és nem tudom mi merre van pedig rengetegszer jártam már arra. Ilyenkor ülj le és gondolkodj el néhány percig az egészről, ha nem tudsz visszaemlékezni akkor csak kérdezz meg valakit. Én így szoktam:)
2017. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!