Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbival, hogy lehet...

Szociális fóbival, hogy lehet normálisan dolgozni ahol társaság van?

Figyelt kérdés
Évek óta állandóan szorongok,ha egy új munkahelyre kell menni,vagy éppen olyan helyen vagyok ahol idegenek vannak.Nagyon szeretnék egy melóhelyet,de ez állandóan gától benne.Olyan helyre tudok csak menni ahol a megszokott társaság van,akiket jól ismerek.Megfelelési kényszerem is van szerintem,meg sokszor beképzelem,hogy nem tudok beilleszkedni ,alkalmazkodni,meg,hogy rólam beszélnek stb.Pedig akikkel jóba vagyok általába én vagyok a központba,mert poénkodok,beszélek. Ki hogyan éli meg ezt a fóbiát?
2017. okt. 9. 06:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: sehogy. Olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy törött lábbal hogy lehet jól futni. Le kell győzni a fóbiát, és akkor bárhol tudsz majd dolgozni.
2017. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!