Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova fordulhatok, ha tinédzser...

Hova fordulhatok, ha tinédzser vagyok (15 éves) és évek óta tartó depresszióm, mentális problémáim vannak és ki szeretnék törni ebből?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent próbáltam már. Új suliba járok stb., de sose csillapodik, ha igen akkor max 1 napra (se). Szüleimnek nem akarom elmondani, mert csak a baj lenne ebből nekik. Iskolában tudnék segítséget kérni vagy templomban, ahová járok? Barátaim nem igazán vannak, akárhogy próbáltam szerezni szóval ez se segítség.

Köszönök szépen minden választ.

15/L



2017. okt. 9. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Iskolában könnyen meglehet, hogy van iskolapszichológus, de valószínűleg nincs mindig ott. Osztályfőnök megmondja.
2017. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pap vagy lelkész is jó ötlet ,ha meg tudsz nyílni előtte . Ő is sokat tanult ,biztos segítene de tőled is függ.
2017. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a papok csak imára és Bibliázásra buzdítanak majd.
2017. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Lehet egy suliba járunk. 15/l
2017. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!