Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira Sírnék de nem megy....

Annyira Sírnék de nem megy. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Ukrajnában azon belül Kárpátaljában Váriban lakom.

Egyszerűen le vagyok épülve mentálisan nagyon szeretnék sírni de nem megy.Valószínűséggel a szüleim az okozói ennek ,mert hát nagyon szeretnek inni és ez kihatással van az életemre.Általában elhallgatom ahogy veszekednek/verekednek de már úgy érzem kezd rám az egész kihatással lenni főleg lelkileg.Egyre többször vagyok ingerült iskolában/itthon.És hát már egyszerűen nem tudom mit tegyek.Sajnos a barátaimmal se tudok ilyenekről beszélni,mivel nem lelkizősek.Van testvérem is de hát ő inkább elvan foglalva a saját dolgaival.Néha napján (Mikor épp Anyukám józan akkor szoktam vele leülni bezsélni de hát ez nem nagyon van rá hatással se Apámra)Amúgy belássák amit tesznek de mégis folytasák az egészet tovább.Remélem tudtok nekem tanácsokat adni hogy ebben a helyezetben mi tévő legyek.Köszönöm előre a válaszokat.


2017. okt. 9. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ezt szeretnéd, hallgass szomorú zenéket.
2017. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=tk36ovCMsU8

erre pont elsírtam magam és már sokkal jobb így legalább kicsit meg könnyebbült a lelkem.

2017. okt. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!