Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet nagy bajom? Pánik beteg...

Lehet nagy bajom? Pánik beteg vagyok és szorongásos.1 napja nem aludtam és félek ez lesz a 2. este. Nem tudok aludni. Rivotrilt szedek, napi 2x fél 0.5. most beszedtem még egy felet de rettegek hogy nem fogok így sem elaludni. Meghalhatok ebbe már?

Figyelt kérdés
fekszem akkor jön rám a szorongás roham. fejem feszít stb.... vérnyomásom rendben: 120/60 P80 (ami kicsit magas) kb 15 perce vettem be még egy fél rivotrilt.
2017. okt. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem halsz meg ettől .Ennyit szedtem én is eleinte ,de bizony lehet feszültség a gyógyszer miatt . Mellékhatás sajnos . Ráadásul átestél a ló túlsó oldalára az alvással. Ugye nem akarsz így dolgozni vagy suliba menni?
2017. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok. Viszont piszkálnak vele... és rikácsolnak velem emiatt... mennyit szedsz most? Sajnos az SSRI nem vált be se a DOPAMIN. 5 félét próbáltak ki rajtam 1.5 év alatt de csak rosszabbul voltam tölük, sőt, kiálltam a 10.-en az ablakba ablakot mosni mert nem éreztem semmi félelmet. ELég gyorsan leszedtek azután róluk. de most itt ez az alvás szarság. nagyon aggódom.
2017. okt. 9. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem szedem de 16 évig szedtem. Nekem elsőre segített a pánikbetegségen a citapram. De sosem voltam olyan bátor mint te. :) De ez a másik véglet ez sem jó. Ki rik
2017. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs . Tehát ki rikacsol veled ? Nem csoda ,hogy nem tudsz aludni . Ez csak árt sajnos . Nincs valami nyugis zene ? Minél jobban szeretnél aludni annál nehezebb . Sajnálom ,tudom mi ez .
2017. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül sikerült elaludnom, de olyan 1 óra körül... eddig aludtam.... az egész olyan volt mint ha egy moziban lennék és az előzeteseket örökké játszanák, de a film, vagyis a mély alvás sosem jönne el. azt egyik pillanatról a másikra azt vettem észre hogy elaludtam és már reggel van... akkor hajnal, baszogatnak hogy keljek fel, de aludtam tovább... muszáj volt.
2017. okt. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!