Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra vagy bipoláris...

Depresszióra vagy bipoláris zavarra utalhatnak ezek?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre, hogy valami nem okés velem, kezdett megváltozni a személyiségem.

Mostanság úgy érzem, a múltban élek és nem a jelenben. El tudnám sírni magam bármelyik pillanatban, mindig merengek meg gondolkodom, fejben elvonatkoztatok mindig a jelenlegi helyzettől. Állandóan stresszelek, félek, reménytelennek érzek mindent, elkeseredett vagyok. Sokszor ürességet érzek.

Mindig egyedül akarok lenni.

Nem szeretem magamat sokszor (viselkedés).

Hányingerem van gyakran és

lobbanékony vagyok.

Sokszor van rémálmom, rosszul alszom.

Keresem a veszélyt (mértékkel), és a régebben elvből elutasított veszélyes helyzetekbe lazán belemegyek...Ezen kívül bunkó, rideg vagyok. Egyre gyakrabban megzuhanok, és azt vettem észre hogy néha ok nélkül hazudozom akár jelentéktelen dolgokban is.

Tervezek tenni ezek ellen, de jelenleg az egyetem mellett így is annyi dolgom van, hogy nehezen találok rá időt, hogy változtassak rajta vagy legalább, hogy realizáljam a helyzetemet. Köszi előre is a válaszokat! :)



2017. okt. 10. 21:41
 1/3 ZeToRr válasza:
Egyetem saját maga lelkileg kiemerít, ez a depressziós arc amit most viselsz eléggé szépen formálni fogja a személyiségedet. Nézz át sok dolgom, gondolkodj reálisan, ne vesd meg embertársaid! A gyökereket kerüld, tölts több időt a természetben, amvagy sportolj (ahogy én is teszem).
2017. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ZeToRr válasza:
Kimerít, nézz át sok dolgon.* Autokorrekt, bocsi.
2017. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ZeToRr válasza:
Vagy sportolj*
2017. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!