Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Tündérhegyen voltam befeküdv...

A Tündérhegyen voltam befeküdve, és szerelmes lettem az egyik terapeutába. Csak ő jár a gondolataimban. Volt még más is így, aki ennyire belezúgott, hogy hosszú ideje nem tud leszakadni róla?

Figyelt kérdés
Azóta én is megszerettem a farmercuccokat, farmerszoknyákat. Beszereztem nyugtató köveket, amik a szobájában is voltak. Más kórházakba nem merek befeküdni, mert úgy érzem, megcsalom Ő, pedig megint depressziós lettem. Nem tudom, mit tegyek.
2017. okt. 15. 23:27
1 2 3
 11/26 szenes43 ***** válasza:
100%

Összetéveszted azt a viselkedési módot ahogy a terapeuta igyekszik csak a beteggel foglalkozni hogy a beteg érdekében együttműködésre késztesse. El kell nyerni a beteg bizalmát hogy egy közös hangnemen tudjanak kommunikálni.

Az hogy a másik betegére hogy néz azt te nem látod,tehát nincs mihez viszonyítanod. Azért tanulnak pszichológusnak illetve pszichiáternek hogy a beteg lelkéhez közel kerülve képesek legyenek azon javítani mivel a lélek(psziché)nem gipszelhető mint egy törött láb.

2017. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
El kell, hogy szomorítsalak de ezeket az érzések csak te táplálod iránta.
2018. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű azert szeretsz bele mert gondoskodik rólad elhiteti h. Fontos vagy, es felnezel ra, neki ez a munkaja te meg probald meghivni egy kavera hatha osszejon
2018. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"mosolygott rám amikor bementem hozzá az ajtón."


ha vicsorgott volna rád az fura lenne, de egy mosoly egy minimális kedvesség a többi ember felé


amúgy ez plátói szerelem, verd ki a fejedből(meg máshonnan is)

2018. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Szia! Én októberbe feküdtem be és már az első hétvégén megtetszett az egyik ápoló (ricsi). A közvetlensége, törődése, kedves beszólásai (kincsem,nyugodalmas jó éjszakát,fel a fejjel stb)... Decemberbe jöttem ki de azóta is csak rá gondolok, nem tudom elfelejteni... :(
2018. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ricsibe sokan belezúgnak, ami neki jól is esik.

Ajándékokat is adogat a klienseknek több ezer forint értékben, és néha már túl közvetlen. Nekem bele is zavart a terápiámba, hogy ennyire közeledett felém, mert valamennyire felzaklatott, de nem beszélhettem róla a terápián, mert akkor baja lehetett volna. Vele kapcsolatban az zavart, hogy mint kiderült, nagyon kétszínű, mint az Ildikó is aki szintén szokott kavarni kliensekkel.

2018. márc. 26. 22:33
 17/26 anonim válasza:
Velem inkább távolságrartó volt kicsit...közvetlen meg minden de tartotta a távolságot...
2018. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvosomba zúgtam bele nagyon régen, de mivel plátói volt a szerelem, így egy idő után magamtól kiszerettem belőle. Majd ti is ki fogtok.
2018. jún. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy nem szép, hogy névtelenül kamuztok össze-vissza apolokrol. A ricsis témára utalok vissza. Kb ő az egyetlen tunderhegyes ápoló aki tenyleg figyel a betegekre. És amit írtátok h ajándékokat ad a betegeknek az egy nagy kamu.
2018. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, te kamuzol névtelenül. 100, hogy adogat ajándékokat, ez nem kérdés tárgya. Téged kihagyott az ajándékozásból nem avatott be a kis dolgaiba. Nem kell mindenről tudnod. Jó fej volt, néha túl jó fej, az a baj. Bezavart a közeledése, Irénnel se beszélhettem meg, nem akartam neki rosszat, nekem lett így rossz.
2018. aug. 30. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!