Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ALKOHOLIZMUS! Volt már valaki...

ALKOHOLIZMUS! Volt már valaki Minnesota módszeres terápián alkohol problémákkal? Én Pestre a Nyírő Gyula Kórházba fogok menni november elején! Mik a tapasztalatotok a minnesota módszeres terápiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szigetvár,Debrecen,Nyirő Gyula....ha jól tudom ezeken a helyeken vannak!

2017. okt. 16. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam, rajtam nem segített, de ez nem azt jelenti, hogy rajtad sem fog (amúgy elég sok emberen segített már ez a módszer). A lényeg, hogy neked is akarnod kell, helyetted senki nem fog leszokni, mehetsz te akármilyen terápiára! Amúgy én saját magamtól tettem le a piát 2 éve, mert két hasnyálmirigy-gyulladás után végre "megjött az eszem", meg hát ugye 34-35 évesen nem akartam elpatkolni. A Nyírő-s terápiáról nincs tapasztalatom, viszont úgy tudom, hogy a szigetvári az egyik legjobb! Ettől függetlenül szerintem mindenképp próbáld meg, nem vesztesz vele semmit! Jobbulást!
2017. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!