Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova kell fordulni depresszióv...

Hova kell fordulni depresszióval? Konkretan hova menjek be? Azt hiszem lassan összeomlok.

Figyelt kérdés
Házi orvosommal nem tudok beszélni nagy üzem van darálja a betegeket. Fizetek is csak mondjatok egy helyet ahol segítenek! Megorulok! Budapesti vagyok

2017. okt. 18. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiàtriai ambulanciara kèrj idöpontot. Google h hol van olyan ès telszám
2017. okt. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én segítek szívesen. Nekem is hasonló helyzetem volt, aztán rájöttem, hogy megkell találni az élet célját.
2017. okt. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichiatriára mindenképp. Ott fogsz kapni kedély javítót valószínű és sok mindenben segítenek neked. Egyébként 13. kerületi vagyok és én is jártam.
2017. okt. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Éjszaka,a Pszichiátriai Ügyeletre. (Nyírő Gyula Kórház, ha jól tudom.)

Nappal pedig, a Körzeti Pszichiátriai Gondozóba.Minden Nap van rendelés,TB alapon,és szerintem időpontkérés sem kell, pláne sürgős esetben.

Egyebek iránt, Magánrendelésre is mehetsz, viszont ott időpontot kell kérni, lehet 2-3 hét múlva kapsz, de próbáld hívni a Magán Orvosokat,a Google-ba beírod, rengeteget kidob,hátha hamar tud fogadni valamelyik.

Írd majd meg, mit sikerült intézni!

Jobbulást kívánok Neked!

Szia!

2017. okt. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

Szexelj felszabadultan! A gyógyszer nem megoldás semmire,csak elmélyíti a problémákat+csinál újabbakat.

Soha nem láttam olyat,aki ilyen hulladék tablettáktol lett egészséges. Aki egészséges az szexuálisan szabados,az a legjobb csodaszer...

Tabletták nem fogják pótolni a fontos dolgokat.

2017. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!