Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyom a szivem és szorongok...

Nyom a szivem és szorongok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most elég stresszes az életem. Munka miatt is. Külföldön dolgozunk a párommal. A cég megszűnik ebben a formában ahogy most van. Állítólag nem leszünk kirugva de ki tudja hogy mi lesz. Házat vettünk és itt a hitel a nyakukon ez miatt is stresszelek. A szüleimnél sincs minden rendben otthon. Ez miatt is idegeskedem. Meg van egy generizált szorongásom is.Könnyen be pánikolok,és hipochonder is vagyok. Pszichológus frontint írt fel másodjára mert először xanaxot de azt egyáltalán nem szedtem. Diagnoztizáltam magamnak már sok betegséget. Mindig az agyvérzéstől és a szívinfarktustól retegek. Egy két napja nyom a szivem bal oldala,meg ott a bordám környékén. Néhs olyannak érzem mintha beszoruét volna a levegő. Van hogy egy kis időre elterelem a gondolatom. De mindig vissza jutok oda hogy tuti beteg vagyok. Mikor este lefekszek nem érzem meg éjjel sem ébredek fel rá. De reggel amint felkeltem rögtön aggódni kezdek. Jelenleg meg vagyok fázva kicsit. Gonoldtam arra is. Meg az időjárásra. EKG-m volt 2hónapja nem mutatott ki semmit. Félek nehogy a szívemmel legyen valami.

2017. okt. 19. 03:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegségnek tűnik, ami szívritmuszavart okozhat, mozogj többet, attól el fog múlni. Ha cigizel, azt is felejsd el... Amúgy, ha nem javul, még rosszabb is lehet, nekem konkrétan az volt, hogy amikor lefeküdtem aludni, csak a szívverésemet éreztem, és akárhányszor sikerült elaludnom, egy pillanat múlva arra riadtam, hogy leállt a szívem... minden este, vagy fél éven át.
2017. okt. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!