Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 hónapban csak vagyok, létezem.Utálok mindent, amit eddig csinálni szerettem, semmiben nem találok örömöt. Legszívesebben egész nap csak aludnék, egész nap álmos vagyok vérképem rendben van. Egész nap csak fekszek, néha elmegyek boltba meg biciklizni a párommal, de alig várom, hogy hazaérjek, már nem tesz boldoggá semmi. Unom az életet, de nagyon... Szedek antidepresszánsokat, de hatástalan mind, pedig 3 hónapja már a véremben van a gyógyszer. És egyre jobban súlyosbodik az állapotom, szüleimet és pszichológusomat nem nagyon érdekli ez, mert csak ,,megjátszom magamat.''Már csak az öngyilkosságot látom jó megoldásnak, de mindig életben tart a remény, hogy hátha kigyógyulok ebből. Mit tegyek? Depressziós vagyok?
2017. okt. 21. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a pszichológusod nem vesz komolyan, akkor az a megoldás, hogy másikhoz fordulsz.

Egyébként csak pszichológusnál voltál, már már diagnosztizált PSZICHIÁTER? Ugyanis a pszichiáter tudja megmondani, hogy te most depressziós vagy-e. Szerintem igen, de az én véleményem nem mérvadó, mert csak egy ember vagyok a netről.


22/N

2017. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!