Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy Asperger-szindrómám van?

Figyelt kérdés

Én soha nem akartam ezt, soha nem akartam fura lenni, mindig csak arra vágytam, hogy egy normális ember legyek! Hogyan fogadjam el, hogy egy, az átlagostól eltérő személyiséggel rendelkezem?

Kérlek, írjatok valami biztatót.



2017. okt. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Jézus mindenkit elfogad, mindenkinek megbocsát. Az Ass burger nem bűn, legyél olyan mint Jézus. Fogadd el magad.
2017. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Ráadásul nem csak Aspergeresként, hanem más zavarokkal vagy állapotokkal élők is így éreznek. Én azt gondolom, hogy sosem szégyen felkeresni egy szakembert, aki segíthet neked megbékélni ezzel, vagy esetleg iránymutatást adhat, hogy van-e olyan csoport, ahol hasonló érintettek küzdenek meg önmaguk elfogadásával. Szerintem számodra sokat segítene, ha beszélgethetnél hozzád hasonlókkal, akik ugyanezt élik át.
2017. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Benne vagyok néhány aspergeres csoportban a facebookon, de az ottani írások is csak elszomorítanak... borzasztó, hogy más embereknek is meg kell küzdeniük ezzel. Főleg gyerekeknek. Az az állandó bűntudat, a megfelelési kényszer, és az érzés, hogy te soha nem vagy elég jó... elmondhatatlan.
2017. okt. 21. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehezebben tudom elfogadni az Autizmusomat: kevesebb munkabért kapok pár kapcsolatom nincs se baráti köreim nincs.


Ha már nem 1 éve laknék a jelenlegi lakóhelyemen, hanem már 3 éve laknék akkor ott hagyom a jelenlegi állásomat.

2017. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj belőle túl nagy ügyet, olyan vagy amilyen. Van ismerősöm, aki összeégett, és púpos, meg olyan is, aki fél arcú, mert a másik felén van egy nagy duzzanat. Mindketten nagyszerűen elvannak a maguk kis közegében. Elvileg én is Aspergeres gyanús vagyok, (2 Aspergeres ismerősöm bizonygatta nagy bőszen) és csak annyi az egész, hogy extravagánsabb, elvonultabb, magamnak való vagyok furi beszéddel, meg olyanokat mondok amiket átalában emberek nem nagyon szoktak másoknak mondani. De ennyi csak.
2017. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!