Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok, veszélyes az...

Mit gondoltok, veszélyes az az ember aki már vagy 3-szor öngyilkosságot kísérelt meg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 20:47
 1/9 anonim válasza:
Más emberre tekintve vagy magára? Mentálisan?
2017. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Más emberre.
2017. okt. 24. 20:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind fizikailag mind érzelmileg bánthat?
2017. okt. 24. 20:55
 4/9 anonim válasza:
Háát, nem biztos, akkor szerintem depressziós lenne, ha már annyiszor öngyilkosságot követett volna el, és saját lelki bánatába lenne belefulladva nem törődve mással.
2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Annyira nem vagyok a témában, így nem tudom pontosan.
2017. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért lett öngyilkos. Ha valami mentális probléma áll mögötte, akkor nyilván lehet közveszélyes is!

Érzelmileg mindenképp veszélyes, hiszen ha kötődsz hozzá, akkor állandó lelki terrorban vagy tartva. Minden napod rettegéssel telik, hogy mikor sikerül végre eltennie magát láb alól - bár őszintén, akinek 3x nem sikerült öngyilkosnak lennie, az nem is akar. Tehát eleve próbálja manipulálni a környezetét.

2017. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már jó ideje együtt voltunk a párommal,egy hónapja szakított velem. Mindig célozgatott olyanokra hogy lá dolgokat, próbált velem beszélgetni misztikus dolgokról, ezotéria, hexagram medált is láttam rajta.Mindig azt mondta hogy nem ismerem, hogy nem az akinek látom és nem akar bántani, de egyszerűen nem tudja már sokáig ezt a szerepet játszani... Szeretném megérteni!
2017. okt. 24. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak skizofréniás...
2017. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy megszabadultál tőle.
2017. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!