Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás vagy szívbetegség?

Szorongás vagy szívbetegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem 2 éve ingadozik a vérnyomásom, az utóbbi hónapban sűrűn voltam beteg. Hasmenés,láz, megfázás. Enni rendesen eszek.Aludni nem jól alszok ha 5 órát vagy ha 10 et akkor is fáradt és gyenge vagyok. Felébredek eltelik 1-2 óra és gyengének érzem magam. Voltam EKG-n, UH-n rendben volt minden.Pajzsmirigy vizsgálatra most megyek majd.Cukrom is rendben van.Néha idegeskedek de ez nem mindennapos és nem tart sokáig.Később kijönne belülről ez az idegesség? Vagy esetleg szervi? Ötleteket szeretnék mit csináljak?

25/F



2017. okt. 29. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időszakod mennyire volt stresszes? Esetleg házidokiddal beszélj erről. Altató helyett esetleg próbálj ki valami gyógynövényes készítményt, hogy legalább kipihenni tudd magad. Jobbulást!
2017. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Háziorvos magneB6 ot javasol. Szedtem de nem javul. Altató nem kell aludni tudok akár 16 órát is csak szakaszosan hogy felébredek közben.

Citromfű teával fogok próbálkozni.

2017. okt. 29. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!