Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne féljek?

Mit tegyek, hogy ne féljek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sokára mindenszentek, és a családom még nem dolgozta fel nagymamám elvesztését. Idén halt meg, és elhamvasztották, viszont ha jól láttam, készítettek neki egy kis oltárt, ahol a fényképei vannak és egy kis üveg, amiben minden bizonnyal a maradványai egy részét tartalmazza. Igen. Sajnos ez a kis üveg nem zárt, ezért már csak a gondolattól is rosszul vagyok, hogy kifújja a szél, egyebek. Alapvetoen nem tartom egészségesnek megtartani a mradványokat. Sajnos nem merek hazamenni, azon jár az eszem, hogy valahogyan úgyis a levegőbe került, mert végül is por, és ez kikészít. Mit gondoltok, mi lehet erre a megoldás?

Nekem sem volt könnyu, de ez eléggé sok és fogalmam sincs, mit tegyek.


2017. okt. 30. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem megmondom őszintén, ha hazaviszik a maradványokat. De a félelmed ettől függetlenül nem normális mértékű. Valószínűleg még egyáltalán nem dolgoztad fel az elvesztését. Adj időt magadnak, és ha esetleg egyedül nem megy, a pszichológusoknak ez már rutin munka.

Egyébként vajmi kevés esélye van, hogy bármi is a levegőbe kerülhetett belőle. És a levegő tele van amúgy is furcsa dolgokkal. Egy bizonyos százaléka csak emberi hámszövet.

2017. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!